Actueel weer Holsloot
Laatste update: 2026-05-24 om 21:35 uur
| Temperatuur | 17.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.9 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1031.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 18:51 u |
| Minimum temp. | 10.4 °C om 06:08 u |
| Maximum temp. | 25.2 °C om 16:20 u |
| Windchill | 17.7 °C |
| Hitte index | 17.7 °C |
| Dauwpunt | 11.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | 11.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 881.0 W/m2 om 13:14 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 7.7 om 13:15 u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:37 u |